درباره ما
............. و تماس با
شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان


دفاتر و
آدرس کارخانه


دفتر مرکزی

تهران – پانزده خرداد – اول پامنار– سرای نور – پلاک 2
02133111165 - 02133111164
02133112878

کارخانه

گیلان – لاهیجان –انتهای بلوار امام رضا (ع) نبش میدان شیخ زاهد
01342420078 - 01342425428
01342425879


فرم ذیل به صورت آنلاین
پیام شما را به ما می رساند  شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان به حول و قوه الهی در سال 1360تاسیس گردید و با تولید میخ و سیم خاردار و توری شروع به کار کرد و در سال های پی در پی با هدف ارتقاء کیفیت و گسترش تولیدات خود موفق به تولید توری گابیون ، مفتول گالوانیزه و مفتول سیاه شد.
  شرکت صنایع فلزی گیلان با داشتن 38 سال سابقه در زمینه تولید صنایع فلزی اکنون بالغ بر 7نوع توری ، 33 نوع میخ ،انواع مفتول سیاه و گالوانیزه، ورقه های رابیتس و توری های پرسی مشغول به فعالیت است.
  شرکت صنایع فلزی گیلان با بیش از38 سال فعالیت در عرصه تولید مصنوعات فلزی و صادرات و پخش داخلی ، امروزه توانسته است بالغ بر33 نوع میخ،7نوع توری و انواع مفتول سیاه و گالوانیزه و ورقه های رابیتس و توری های پرسی تولید کند.
  این شرکت با هدف افزایش بهره وری و ارتقاء کیفیت محصولات با تکیه بر توان تولید ملی در حال تولید و توسعه ی نسل جدیدی از توری های فلزی است که پس از صحه گذاری در مرحله ی تولید آزمایشی به بازار عرضه خواهد شد.
  برآنیم با گسترش صادرات و تقویت منابع تولید ، همچنان محصولاتی مرغوب و جدید به بازار صنایع فلزی کشور روانه کنیم.
  به لطف خداوند متعال و به پشتوانه ی بیش از 30 سال تجربه و فعالیت هدفمند بر اساس استاندارد های ایران و جهان ، خرسندیم که توانسته ایم با تلاش و کوشش فراوان کلیه ی زحمت کشان شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان بخشی از نیاز های مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم.
  با علم بر اینکه قرن بیست و یک ، قرنی فرا صنعتی است کماکان تمرکز اصلی ما بر بهبود مستمر و ارتقاع کیفیت محصولات و استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه و بالفعل شرکت بوده است.
  با تکیه بر تعهد و تخصص و خلاقیت در تولید ، نقطه نظرات و پیشنهادات شما مشتریان گرامی را ارج نهاده و با بررسی دقیق نیازها و انتظارات شما و به یاری خداوند متعال تمام توان و همت خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته محصولاتی درخور و شایسته با حفظ اعتماد شما بزرگواران ارائه دهیم.
  در پناه یزدان پاک
  شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان